Loading Events
  • This event has passed.

WALK OFF THE EARTH (CAN) – BE23 DAY 2, SOLD OUT

October 20 2015


Details

Date: October 20, 2015
Time: 6:00 pm

Walk Off The Earth – 20/10/2015
23rd Anniversary of ROXY
Support: Scott Helman (CAN)

VYPRODÁNO / SOLD OUT
– – – – – – – – –
Walk Off The Earth poprvé přijíždí do ČR

Pražský klub ROXY oslaví na podzim 23. narozeniny a společně s NoD představí nabitý týden plný koncertů, parties, divadelních premiér a výstav. Prvním světovým jménem je kanadská formace Walk Off The Earth, známá především virálním úspěchem brilantně provedených cover verzí. Do Prahy přijede představit své druhé autorské album Sing It All Away.

Walk Off The Earth je fenomén, který posunul hranice toho, co může kapela ve 21. století přinést světové pop music. Bez pomocí velkých nahrávacích společností či agentů si tato kanadská indie formace dokázala během několika měsíců získat desítky miliónů fanoušků. Za úspěchem stojí především netradiční pojetí cover verzí v čele s virálním hitem Somebody That I Used To Know (Gayle), který na Youtube nasbíral za 4 měsíce přes 127 miliónů zhlédnutí.

Nové album Sing It All Away vychází 15. června a má ambice navázat na úspěšný debut R.E.V.O. z roku 2013, který vystřelil na na nejvyšší příčky žebříčku Billboard Top Albums a následovala ho dvě světová turné. Titulní singl Rule The World vzbudil velká očekávání jak od nového studiového alba, tak i od další tour, v rámci níž se Walk Off The Earth poprvé objeví i v ČR.

Walk Off The Earth jsou krásným příkladem toho, že i „do it yourself“ projekt několika kamarádů může během okamžiku ovládnout svět. V říjnu mají v plánu ovládnout i narozeniny klubu ROXY a byla by chyba nebýt při tom.

-EN-

ROXY and NoD present first big band name for BE 23 (23rd anniversary) planned for 20th October 2015. One of the headliners of the anniversary week will be Canadian viral hit-makers Walk Off The Earth know for their covers smashing Youtube and earning them millions of fans world wide. The platinum Canadian quintet had already established a significant global following when their cover of Gotye’s “Somebody I Used To Know,” ignited the blogosphere, eventually garnering 164 million views, and landing the band a recording contract with Columbia Records. To date, they’ve accumulated almost half billion cumulative views and more than 2 million subscribers.

Walk Off The Earth have extended the boundaries of what a 21st century band can bring to pop music and pop culture, and their new album Sing It All Away, full of boundless musical surprises cements this. Let’s welcome them for the first time in the Czech Republic celebrating the anniversary of the legendary ROXY club. Presale will start on Friday 15th May 10 AM via online channels.

Somebody That I Used Know – Cover: http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M
New Single – Rule The World: https://www.youtube.com/watch?v=yA9sZudtacc

Předprodej/Presale: Vyprodáno/Sold Out

Organizer

Roxy Prague
Phone: <<not-applicable>>
Website: Visit Organizer Website
 

FIND THE CHEAPEST FLIGHTS FROM THOUSANDS OF AIRLINES & TRAVEL SITES