Loading Events
  • This event has passed.

FREE MONDAYS w/ DE MONTEVERT (SWE)

facebook_event_562340413924669
March 28 2016


Details

Date: March 28, 2016
Time: 8:00 pm
Event Category:

Free Mondays – 28/03/2016

-English below-

Live at NoD:
DE MONTEVERT
Support: TBA

after ROXY:
from 22:00 Djs Selecto & Komandante

FREE ENTRY!
supported by Go.Out.cz

Ilinor Nilson neboli De Montevert je konečně zpět s novým album ”Let´s not run away together”. Její druhý počin má více nálad, temna, ale i zasněnosti a dynamičnosti. Hovoří nejen o lásce a zradě do posledního detailu. Sama Ilinor je velmi silná ženská umělkyně, která si své místo na poli hudby patřičně vydobyla.

Zaměřuje se na syrové a upřímné kompozice s melodiemi a lyričností, protože ona sama měla vždy schopnost vysvětlit nejkomplikovanější emoce krystalicky čistou cestou a to především díky svému hlasu, ze kterého někdy až mrazí. Zároveň vás ale pohladí po duši a budete jen chtít naslouchat dalším a dalším příběhům, které vám za doprovodu chytlavé hudby odvypráví.

Tato švédská umělkyne také měla svou livesession na BBC 6Music a o jejím druhém vydaném singlu z posledního alba “It’s alright I’m probably dreaming” magazín Noisey napsal: “De Montevert .má způsob, jak dělat složité věci emočně pohodlné a přístupné – a to je na tom asi ta nejlepší věc.”

-EN-
llinor Nilsson aka De Montevert is finally back with new material, A new album that she treats as her debutalbum even though she released ”Friends & Enemies” in 2012 to standing ovations. It´s a moodier, darker and more dynamic De Montevert that presents herself in 2015. A strong female artist that takes place on a very male oriented arena. An album that talks about love and betrayal into the last detail.
De Montevert´s selftitled debutalbum is released on December 2nd. The first single from the album is out October 27th and is called ”Let´s not run away together”.

Venue

NoD

Dlouhá 33
Prague, 11000 Czech Republic

Organizer

Free Mondays at Roxy
Website: Visit Organizer Website
 

FIND THE CHEAPEST FLIGHTS FROM THOUSANDS OF AIRLINES & TRAVEL SITES